Wyszukiwarka

Trening personalny

Jeśli brakuje Ci motywacji do poprawy swojej siły i wydolności fizycznej lub nie przepadasz za aktywnością fizyczną, a wiesz, że jest to jedyna droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki lub poprawy zdrowia. A może chcesz być traktowany indywidualnie i mieć pewność, że trening który wykonujesz jest bezpieczny i dobrze dobrany do Twojej osoby – trening personalny jest właśnie dla Ciebie.

Trening personalny pozwala na specjalistyczne podejście do każdego, niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia i poziomu wytrenowania. Każdy z nas jest inny, dlatego ważne jest aby dobrać indywidualnie program treningowy, dietę, obciążenia i rodzaj ćwiczeń, tak by osiągnąć pożądane efekty treningowe.

Współpracuję z dyplomowanym dietetykiem, dlatego masz pewność, że Twój program żywieniowy będzie dobrany indywidualnie do Twoich potrzeb.

Podczas treningu zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, prawidłową technikę oraz by zawsze rozwijać różne cechy  motoryczne jak szybkość, koordynacja, dynamika, wytrzymałość, siła i stabilizacja.

Prowadzę treningi na świeżym powietrzu, w domu klienta, na sali fitness, na siłowni,  z wykorzystaniem różnorodnego  sprzętu jak TRX, Bosu, sztangi, tubing, ovoball, roller, etc.

Jeśli nie jesteś „treningowym samotnikiem” i  chcesz ćwiczyć z koleżanką, kolega czy swoją drugą połówką  nie ma problemu. Prowadzę także treningi  w małych kameralnych 2-3 osobowych grupach, a rodzaj ćwiczeń i obciążenie treningowe dobieram indywidualnie do każdego uczestnika.

Trening personalny to także miła i przyjazna atmosfera, co pozwala na jeszcze większa mobilizację i motywację do podejmowania nawet wyczerpujących treningów.

Design logo Script logo
Kontakt
Powrót do góry