Wyszukiwarka

Szkolenie z wystąpień i przemówień publicznych - Main Brain

Rok 2016 obfitował w nowe doświadczenia. Jednym z nich, był udział w 6dniowym szkoleniu z przemawiania i wystąpień publicznych. Oranizatorem i głównym prowadzącym był mistrz Jerzy Ziętkowski (www.mainbrain.pl )

Razem z całym teamem ProFi Fitness School, z niecierpliwością oczekiwaliśmy pierwszego dnia. Każdy z nas musiał przygotować kilkuminutową autoprezentację. Na podstawie tego, uczyliśmy się co mówić, czego nie mówić, jak mówić, żeby zainteresować słuchaczy. Wiedziaiam, że publiczne przemawianie to sztuka, ale nie spodziewałam się, że jest takie trudne - stój tak, nie stój tak, noga lewa do przodu, nie machaj tak tą ręką, a czemu masz taką minę, a czemu patrzysz tylko przed siebie a nie na boki, a czemy patrzysz tyle na boki a nie przed siebie, i tak dalej i tak dalek :)  Było trudno, było śmiesznie, ale przede wszystkim było profesjonalnie. Wyjechałam z Warszawy z głową pełną wiedzy i pomysłów. Co ciekawe, wszystkie rady i sugestie Jerzeo działają :)

Na mistrzostwa świata w przemawianiu publicznym raczej się nie wybiorę, ale najwazniejsze jest dla mnie, żeby na 100% wykorzystać tą całą wiedzę w prowadzeniu szkoleń i treningów :)

Design logo Script logo
Kontakt
Powrót do góry