Wyszukiwarka

Opinie

Jeżeli uczestniczyliście w moich treningach to podzielcie się wrażeniami.

Komentarze

Karol

Witam. Z treningów z trenerem skorzystałem ponieważ od czasu do czasu bardzo bolały mnie plecy w części krzyżowej i lędźwiowej kręgosłupa. Asia pomogła mi nauczyć się ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Pod jej fachowym okiem ćwiczę od 1,5 roku, ale już po kilku spotkaniach widać było pierwsze pozytywne efekty!! Kondycja jest wyraźnie wzmocniona.
Asia ułożyła program ćwiczeń specjalnie dostosowany do moich potrzeb i możliwości. Idealnie połączyła elementy treningu siłowego z wytrzymałościowym, dzięki czemu program jest urozmaicony i gwarantuje najlepsze wyniki. Asia jest trenerem wymagającym i motywującym do ćwiczeń, zawsze służy fachowa pomocą. Na pierwszym spotkaniu przedstawiłem swoje problemy oraz cele, jakie chciałbym dzięki treningom indywidualnym osiągnąć i już teraz jestem pewien sukcesu :) ale na tym moja współpraca z Asią z pewnością się nie skończy.

Lidka

Asia to jedyny w swoim rodzaju trener, który „za rękę” poprowadzi Cię przez trudy ćwiczeń.
Gdy do niej trafiłam nie wiedziałam, czego się mogę spodziewać, i czy Asia spełni moje oczekiwania. Poszłam, zobaczyłam, poznałam i bez wątpienia mogę teraz stwierdzić, iż pracuję nad sobą z właściwą osobą.
Już po pierwszym treningu widać, iż Asia realizuje się jako trener. Młoda, ale ambitna, stawiająca sobie wyzwania. "Encyklopedia wiedzy" na temat nie tylko in stricte samych treningów, ale również fizjologię wysiłku, a także o przetrenowanie czy przeciwdziałaniu kontuzjom. Potrafi bardzo dobrze rozumieć się z klientem;). Ma indywidualne podejście do osoby trenującej. Dostosowuje sposób pracy do indywidualnych potrzeb ćwiczącego. Uwzględnia jego wiek, płeć, wagę ciała, stan zdrowia. Daje poczucie, że jesteś jest kimś wyjątkowym co niewątpliwie wydobywa z osoby trenującej zapał i zaangażowanie (nawet po ciężkim dniu). Poprzez swoje pozytywne nastawienie, uśmiech i otwartość sprawia, że ćwiczenia stają się przyjemnością, a nie katorgą. Podczas treningu obserwuje bardzo uważnie klienta, koryguje, stawiając na dobrą technikę, dzięki temu czuć naprawdę lepszą pracę mieści podczas ćwiczeń..
Nikt nie zmotywuje do ćwiczeń lepiej od niej!!! Mojego trenera polecam wszystkim!!!

Dodaj opinię
Design logo Script logo
Kontakt
Powrót do góry