Wyszukiwarka
 • PoradnikZobacz
  • 0 6633

   Na czym polega trening z taśmami TRX?

   W ostatnim czasie bardzo popularny stał się trening w podwieszeniu, z wykorzystaniem taśm TRX. Taśmy TRX zostały wymyślone przez komandosa Randy Hetricka. Jego celem było wynalezienie przyrządu treningowego, które miało być proste w obsłud...

Joanna Jachym

Jestem fizjoterapeutką, trenerem personalnym i instruktorem zajęć grupowych, a od 2008 roku prezenterką i szkoleniowcem międzynarodowej szkoły Profi Fitness School, półfinalistką międzynarodowego konkursu na prezentera fitness w Paryżu. Z fitnessem jestem związana od 9 lat, ze sportem przez całe życie, zaczynając od koszykówki, przez taniec, chód sportowy aż po bieganie do dziś.

W 2014 roku dostałam się do finału konkursu Trener Shape 2014, organizowanego przez miesięcznik Shape. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie, że to co robię jest moją wielką pasją.

Obecnie jestem również uczestniczką maratonów, półmaratonów, ultramaratonów oraz biegów górskich. W 2013 roku ukończyłam międzynarodowy bieg TDS wokół Mont Blanc.

W 2012 roku zostałam jednym z ambasadorów marki tiguar, której dystrybutorem jest firma ekspertfitness.com Praca instruktora daje mi wiele radości i satysfakcji, którą staram się przekazać uczestnikom swoich zajęć.

Prowadząc trening personalny, pomagam moim klientom zdobywać krok po kroku ich cele. Mobilizuję, motywuję i staram się by uwierzyli w swoje możliwości. Jako magister fizjoterapii kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń. Specjalizuję się w treningu wytrzymałościowym, siłowym, stabilizacyjnym, koordynacyjnym i rozciągającym.  Prowadzę treningi biegowe, outdoorowe, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu jak TRX, tubing, ovoball, bosu, piłki lekarskie, piłki body ball, etc.

 

JEŚLI JESTEŚ NA MOJEJ STRONIE TO ZNACZY, ŻE ZROBIŁEŚ PIERWSZY KROK BY WPROWADZIĆ W SWOJE ŻYCIE WIĘCEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ :)

 • Sprawdź
  kalendarz
 • Partnerzy
Design logo Script logo
Kontakt
Powrót do góry