Wyszukiwarka

JJFIT WEEKEND - CZERWIEC 2017

Po wielomiesięcznej przerwie, po raz kolejny odbył się weekend sportowo - rekreacyjny JJfit Weekend w Poroninie. Co ciekawe, mimo przerwy, spora część uczestników poprzednich weekendów pojechała znowu. Pogoda zapowiadała się mieszana, jak to w górach.

Rozpoczęliśmy w piątek o godzinie 19 powitaniem uczestników i treningiem obwodowym z TRX. Po niezłym wycisku, kolejną godzinę rozciągaliśmy się i relaksowali na stretchingu. Po tym wszystkim, było rozdanie prezentów od naszych partnerów LA BAGUETTE - przepyszne ciasteczka owsiane ( a przy okazji firma robi najlepsze na świecie tarty :) ELFA PHARM - kosmetyki naturalne ( przy okazji zareklamuję wspaniałą serię do włosów Basil Element - serdecznie polecam), EKSPERTFITNESS - największy w Polsce dystrybutor i producent sprzętu fitness.

Sobota była baaardzo intensywna. Poranne bieganie, wycieczka w góry - część ekipy dotarła aż na Kasprowy Wierch !!! - po której wszyscy byliśmy przemoczeni. Niestety prognozy neispodziewanie przesuneły się o kilka godzin i deszcz przyszedł dużo wcześniej niż powinien :) Po obiedzie 2 treningi - funkcjonalny i mobility, na którym rozluźnialiśmy mięśnie przy pomocy piłeczek tenisowych. Wieczorem relaks w strefie spa i integracja na grach "kolonijnych" i pogaduchach przy nisko% napojach :)

W niedzielę czekał na uczestników trening niespodzianka. Gra terenowa na orientację - GPS CROSSING z zadaniami linowymi,logicznymi, zagadkami i innymi atrakcjami. Była drużynowa rywalizacja i oczywiście nagrody :)

Już teraz zapraszam na kolejny wyjazd w LISTOPADZIE !!!! :) DO ZOBACZENIA

 

 

 

Design logo Script logo
Kontakt
Powrót do góry